Bez sponzorů to ani letos na CHO OYU nejde, a tudíž jim tímto moc děkujeme ...

Děkuji za přízeň, kterou mi dlouhodobě projevují - od loňska i mé partnerce a spolulezkyni Miri


EXPEDICE Cho Oyu 2016 (Cho Oyu 8201 m) 


Progress sportswear - generální partner expedice


 • V roce 2011 jsme začali nově spolupracovat s českým výrobcem nejen hezkého funkčního spodního prádla Progress Sportwear. Dlouhodobá spolupráce pokračuje a do týmu je přibrána i Mirča! Oba se podílíme i na vývoji nových slušivých hadříků.
 • Sledujte Progress web - naleznete zde spoustu novinek spojených nejen s naší expedicí. Také si zde můžete objednat expediční trička s naším logem a logem Světluška. Z každého prodaného kusu jde 100,- Kč na konto Světluška. DÍKY za dobrou věc!!!

 


Rock Point - hlavní partner expedice


 • Spolupráce s mojí domovskou firmou pokračuje i tento rok. Právě naopak se zintenzivnila. Já i Miri budeme jsme vybaveni brýlemi JULBO, super hezkým technickým oblečením značky Ternua, celý vrcholový tým bude používat stany Hannah - jednak útočné Charge, jednak větší Expedy. Nově vyzkoušíme i lehčí model Covert. Samozřejmostí již jsou na našich zádech kvalitní batohy Osprey.

            

 

          Carinthia - hlavní partner expedice


 • Evergreen Peří od Carinthie. Není důvod, proč měnit, to, co funguje. Péřové bundy a spacáky jedou s námi opět na výlet! Díky jednomu z našich zásadních partnerů  Carinthie.

  

 Singing Rock - hlavní partner expedice         


 • I pro letošek nás masivně a vším lezeckým materiálem podporuje česká lezecká firma  Singing Rock - jakožto můj partner spousty železa a mnoha dalšího vybavení. Mám rád jejich lidský přístup a schopnost přijmout čas od času můj sarkastický humor. Díky za podporu pro sněhokřupku jako jsem já! A taktéž Miri děkuje.

                 firma Pletiva Dobrý a Urbánek v jejímž čele je náš kamarád Fanda Dobrý nám opět pomohla


 


YATE


 

 • Zase nás čeká klidné spaní - díky Yate. Budeme opět spinkat na jejich karimatkách, ale nejen to. Máme i rukavice, hamaky, nádobí atd. atd. Moc děkujeme.

 


 Lowa, Goal Zero a Plzeňský kraj


 • S botkama nemusíme experimentovat a vezmeme si s Lowa Expedition 8000. Taktéž Lowa 600 máme zabaleno. S vyhřívaným topným tělískem v ponožce to bude snad stačit :-) . Jelikož je Miri zmrzlík, tak jsme i pro letošek přibrali i vyhřívané rukavice od firym 30SEVEN. Ten teplotní zdroj budeme muset dobíjet a k tomu používám skvělé outdoorové soláry od Goal Zero. Samozřejmě, že dobijí bez problémů i notebook, satelitní telefon, foťák apod. Máme s sebou osvědčený 400 a záložná 100.

           


 • Naše letošní akce byla podpořena nadací ČEZ

     
           


                                                                 


Materiálem, v přípravě či jinak pomáhají:                               


 • Stále platí, že musíme jíst a trénovat. Na obojí jsme se spojili s našimi kamrády z - Ivanem a Janu Rybaříkovými a Kubu Pawlase (všichni Čistý sport). Používám tedy zdravé výrobky od firmy Countrylife - tato skvělá firma nás pro letošek vybavila větším množstvím potravin, neboť je nás nemasožroutů daleko více než kdykolil před tím. Tedy 4 ks :-) Sláva.

 

                 

 

 • Bez pojištění bych do hor nejel, takže děkuji  pojištění od Alpenvereinu (alpy.cz) a mnoha dalším, bez nichž bych seděl doma ...                           

               

 

        

 • Děkuji za podporu i obalové firmě našeho kamaráda:

 

 

 • Hůlky používám značky: 

         

 • Sice na seznamu až dole, ale pro nás jeden z největších našich podporovatelů je pan Stejskal z Přimdy. Přesně ten člověk, co nemusí mít nikde vidět loga své firmy a přitom ... MOC Děkujeme 
 •  Mediální podporu nám zajišťují Radiožurnál (hlavně prostřednictvím Lucky Výborné, jenž se sanží vysílat každý den do éteru přímo z akce) a taktéž věrný horočasopis Lidé a Hory

                                                  

 

Parneři předchozích expedic: